EMT Grup
Hizmetlerimiz
 
 
Haftanın Anketi
 
 
Son Haberler
 
 
 
Kurumsal

    

      EMT Grup yılların deneyimi ve tecrübesiyle dünyanın önde gelen firmalarının çeşitli departmanların da çalıştırılmak üzere personel ihtiyacının karşılanması yönünde hizmet vermektedir. Aynı hizmet ve kalite anlayışından ödün vermeksizin hizmet ağını genişletmekte ve siz değerli müşterilerimize yenilikçi çözümler sunmaktadır. Hizmetlerinde mükemmelliği hedef almış kalifiye insan kaynağını en iyi şekilde kullanarak büyümeyi hedeflemiştir. 

 

       Bünyemizde yapılan İK Danışmanlık hizmeti norm kadro dışında kalan personel özlük işlerinin yanı sıra ,İk planlaması, ik seçme ve yerleştirme, ücretlendirme yönetimi , performans değerlendirme , İk eğitim ve geliştirme işlevlerini kapsamaktadır.

 

Vizyon - Misyon

 

 EMT Grup kaliteli hizmeti, sektör standartlarının üzerine sunma gayretindedir.
 
 
 Sektörel gelişme ve yenilikleri sürekli takip ederek uygulamktadır.
 
 
 Şirketimizin ana ilkesi ve kurumların tüm işlerinde , çözüm ortağı olarak ,koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.
 
 
 İnsan gücüne yoğun ihtiyaç duyulan firmaların,personel ile ilgili tüm sorunlarını çözmek ve böylece firmanın temel iş anlarına odaklanmasını sağlamaktır.
 
 
 İşi hatasız ve süratli yaparak mükemmele ulaşmak ve müşteri beklentierini karşılamak hizmet anlayışımızdır.
 

Uzun yıllardır sektöre hizmet veren EMT Grup Firması olarak deneyimli kadromuzla müşterilerimize kalite ve güven duygusunu ilke edilmiştir.

 

EMT GRUP GENEL MÜDÜR

 

EROL TÜRKOĞLU
 

Tüm Hakkı Saklıdır © 2018 - Bu sitede kullanılan tüm içeriklerin telif hakları "EMT Grup" aittir. Web Tasarım: Vizly.Com